AGhouse Nieruchomości - Gdansk

APARTAMENT ZAJEZDNIA WRZESZCZ

Mieszkanie na sprzedaż
804 000 PLN, Pow. 67 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , gen. Józefa Hallera
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
AG218431
Cena za m2:
12 000 PLN
Szanowni Państwo, 

na sprzedaż oferujemy 4-pokojowy apartament położony we Wrzeszczu przy ul. J. Hallera. 

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze narożnego i kameralnego budynku, który został oddany do użytku w 2020 roku w ramach inwestycji "Zajezdnia Wrzeszcz"

Na mieszkanie  składa się: 
- pokój dzienny;
- dwie łazienki;
- kuchnia;
- hol;
- dwie sypialnie;
-balkon (8 m2);

Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe (dodatkowo płatne 35 000 zł - obligatoryjny zakup) w hali garażowej, do której prowadzi winda z każdego poziomu budynku. Do lokalu przynależy także komórka lokatorska(dodatkowo płatna 30 000 zł - obligatoryjny zakup).

W oferowanym mieszkaniu zainstalowane zostały przyłącza do rozwiązania SMART HOUSE.

Opłaty czynszowe kształtują się średnio w wysokości 8 zł/m2. 

Inwestycja "Zajezdnia Wrzeszcz" cechuje się wysokim standardem wykończenia, industrialnym stylem. Bezpieczeństwo mieszkańcom gwarantuje całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Rekreację mieszkańcom zapewnia siłownia zlokalizowana w tym samym budynku, co lokal.

"Zajezdnia Wrzeszcz" jest wielofunkcyjnym osiedlem, które pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby mieszkańców. Na jego terenie znajdują się m.in.: restauracje, sklepy, place zabaw, część zielona (zaprojektowana przez architekta), ścieżki rowerowe. 

Mieszkanie położone jest w niedalekiej  odległości  od plaży, dlatego może stanowić rozwiązanie inwestycyjne w postaci najmu mieszkania. Świetna lokalizacja nieruchomości stanowi jej niewątpliwy atut, w szczególności dla osób studiujących (UG, PG). Spacer do przystanków autobusowych  i tramwajowych zajmuje kilka minut. W pobliżu mieszkania znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe.

Ekspozycja okien: płd-wsch. 

Możliwość wystawienia faktury VAT !!!


Serdecznie zapraszamy na prezentację !

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

- bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oferta z 17 banków
_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail