Kariera

Marzy Ci się kariera w nieruchomościach i prawdziwym biznesie. Chciałbyś dołączyć do naszego wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu specjalistów w branży nieruchomości? Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i rozpocząć rozwój osobisty wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy zamieszczony poniżej. Pomagamy w rozwoju osobistym ludziom ambitnym i pracowitym, a także potrafiącym współpracować w dynamicznym zespole. Doświadczenie na rynku nieruchomości nie jest konieczne, ale wymagamy otwartości na naukę i odwagi na nowe wyzwania, a także determinacji oraz konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych przez siebie i przełożonych celów. Jeśli jesteś osobą, która jest kreatywna i samodzielna, a także dobrze zorganizowana, a ponadto potrafisz łatwo nawiązywać kontakty interpersonalne z innymi osobami serdecznie zapraszamy. 

Nasza firma poszukuje Doradców ds. nieruchomości w zakresie sprzedaży na rynku pierwotnym i wtórnym. 

Wynagrodzenie system prowizyjny w zależności od doświadczenia. Jeśli jesteś doświadczonym agentem i pracowałeś już minimum 2 lata w innej agencji, a chciałbyś dołączyć do naszego zespołu oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów. 

Wymagania: 
-wykształcenie średnie pełne z maturą
-znajomość obsługi komputera

Charakterystyka zawodu Doradcy ds nieruchomości:
  • Pozyskiwanie nowych ofert i klientów kupujących 
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Kompleksowa obsługa transakcji w biurze
  • Wprowadzanie ofert do bazy danych z dbałością o detale i grafikę
  • Codzienne monitorowanie nieruchomości w celu dopasowania ich do klientów kupujących

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli w przesyłanych do nas aplikacjach: 

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGhouse Nieruchomości Agnieszka Gumowska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grażyny 2/1. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".