AGhouse Nieruchomości Gdańsk - Gdansk

Unikatowy dom wolnostojący przy parku tylko u nas!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
3 199 000 PLN , Pow. 233,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
233,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Gdańsk Matemblewo , Potokowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
AG909445
Powierzchnia działki:
1 004,50 m2
Cena za m2:
13 724 PLN
TYLKO U NAS
Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom wolnostojący  położony w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim z przemyślaną i funkcjonalną konstrukcją aranżacji wnętrz opartą o idealne doświetlenie i podzieloną na 3 strefy do życia; strefa powitalna, strefa dzienno-salonowa i strefa sypialni. Każda z nich zapewnia intymność i wygodę oraz bliski kontakt z naturą.

Przedstawiany dom składa się z:

parteru - 136,7 m2 gdzie znajdują się przestronny salon 20,70m2 wraz z dużą słoneczną jadalnią 18,40m2, wygodna i funkcjonalna kuchnia 17,20m2, łazienka 5,70m2. Na poziomie parteru znajduje się również garderoba 24,40m2, schowek 4,80m2, pomieszczenie techniczne 5,80m2, biblioteka 8,30m3, sauna 5,1m2. Powierzchnia holu wynosi 16,6m2 z której wchodzimy do garażu 24,40m2.
Z przestronnego  słonecznego  salonu wychodzimy  na słoneczny taras i ogród.

Z parteru przenosimy się na piętro gdzie znajdują się hol 10,3m2, sypialnia z garderobą 23m2 oraz dwa pokoje (14,2m2 oraz  12,80m2), 2 łazienki 7,60m2 oraz druga  łazienka 7,40m2. Na piętrze znajdują się również gabinet 15m2 oraz hol 8,70m2 oraz pralnia 8,90m2. 

Nieruchomość daje nam duże możliwości aranżacyjne, zapewnia strefę i przestrzeń do relaksu i wypoczynku poprzez ogród przynależący do domu. 
W cenie otrzymujemy gratis bliskość lasu i natury, co pozwala nam na niewyobrażalny i głęboki relaks, a jednocześnie świetna lokalizacja umożliwia sprawne funkcjonować na codzień i korzystać ze wszystkich atrakcji jakie zapewnia nam Trójmiasto i jego okolice.

Istnieje możliwość zakupu działki z domem w standardzie pod klucz - oddanie domu do użytku nowym właścicielom w przypadku wybrania takiej opcji przewidziane jest na koniec I kwartału 2024.
Cena podlega negocjacji.
Zapraszamy na prezentację.


Powyższe wizualizacje zawarte w ofercie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ustęp 1 KC i nie są wiążące dla stron. Wizualizacje zawarte w ofercie nie są projektem architektonicznym, i mają jedynie charakter poglądowy.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

_
TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail