AGhouse Nieruchomości - Gdansk

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z OKAZYJNĄ CENĄ

Mieszkanie na sprzedaż
230 000 PLN, Pow. 43,47 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Tczew , Królowej Jadwigi
Rok budowy:
1902
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
AG982280
Cena za m2:
5 291 PLN
Szanowni Państwo, 

na sprzedaż oferujemy własnościową nieruchomość, która aktualnie została podzielona na dwie kawalerki odpowiednio o powierzchniach 21,66 m2 oraz 21,81 m2. Oferowane kawalerki są nieprzechodnie, gdyż drzwi zostały zamurowane. 

Każda z kawalerek położona jest na parterze kamienicy w zabytkowej części Tczewa.

Mieszkanie o powierzchni 21,81 m2 obejmuje: 
- pokój,
- kuchnia,
- łazienka z WC;

Mieszkanie o powierzchni 21,66 m2 obejmuje:
- pokój z aneksem kuchennym; 
- łazienkę;

Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska, znajdująca się na podwórzu kamienicy o powierzchni około 2 m2. 

Nieruchomość bezczynszowa. Pozostałe opłaty za całą nieruchomość w skali miesiąca kształtują się średnio w wysokości: ogrzewanie - 180,00 zł (rozliczane na koniec sezonu grzewczego), woda ciepła 38,00 zł / m3, woda zimna 10,53 zł / m3, wywóz nieczystości 27,00. Dodatkowo płatny prąd według zużycia. 

Obie kawalerki znajdują się w stanie do wprowadzenia. Podczas generalnego remontu, w nieruchomości wymienione zostały instalacje elektryczne (3-fazowa, przy czym licznik energii elektrycznej obejmuje 1-fazę). Lokale zostały również całkowicie wyposażone i umeblowane w m.in: lodówkę, pralkę, kuchenkę indukcyjną. Obie kawalerki posiadają osobne liczniki energii elektrycznej oraz osobne wodomierze. 

Cena sprzedaży dotyczy wyłącznie obu kawalerek, gdyż stanowią one jedną nieruchomość na jednej księdze wieczystej.

Cena sprzedaży obejmuje całe wyposażenie i umeblowanie, widoczne na relacji fotograficznej.

W lokalach brak jest instalacji gazowej. 

Lokale znajdują się na parterze w kamienicy pochodzącej z 1902 roku. Na parterze budynek wyposażony jest w całodobowy monitoring. 

Okna: nowe PCV;
Ekspozycja okien: płd;
Ogrzewanie: piecyk kondensacyjny (kotłownia własna);
Podłogi: panele (pod nimi wylewka betonowa+styropian+szlichta);

W pobliżu mieszkania znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe (markety, restauracje, szkoły, apteki, przedszkola, kościół). Punkty komunikacji miejskiej zapewniają sprawny dojazd do pozostałych części miasta.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest pobliskie położenie w stosunku do urokliwej części miasta - tj. Bulwarów Nadwiśliańskich, które stanowią tutejsze miejsce odpoczynku i rekreacji.

Zapraszam na prezentacje.
_

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

- bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oferta z 25 banków

_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.Nieprawidłowy adres E-mail