AGhouse Nieruchomości - Gdansk

3-POK. MIESZKANIE W TOPOWEJ LOKALIZACJI GDAŃSKA

Mieszkanie na sprzedaż
480 000 PLN, Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , Grunwaldzka
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
AG199461
Cena za m2:
10212.77 PLN
Szanowni Państwo, 

na sprzedaż oferujemy własnościowe mieszkanie położone w jednej w najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, tj. Gdańsk Wrzeszcz. 

Na mieszkanie o powierzchni 47,00 m2 składają się:
- trzy pokoje;
- kuchnia;
- łazienka z WC;
- przedpokój;
- dwa balkony (typu francuskiego).

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,0 m2, zlokalizowana w przyziemiu budynku. Do użytku mieszkańców służy również ogólnodostępna wózkarnia (rowerowania). 

W mieszkaniu zostały w ostatnim czasie odmalowane ściany. Wymianie uległa cała instalacja elektryczna oraz piony kanalizacyjne.

Lokal położony jest w bloku, do którego dojście znajduje się od strony galerii.

Mieszkanie administrowane jest przez Wspólnotę Mieszkaniową, która w najbliższym czasie planuje zainstalować windę w klatce schodowej.

Układ mieszkania zezwala na jego aranżacje na wiele sposobów, w tym możliwe jest zabudowanie galerii, dzięki czemu metraż mieszkania zostanie powiększony o ok. 3 m2. 

Czynsz w nieruchomości kształtuje się w wysokości 450,00 zł / msc i obejmuje koszty ogrzewania, zaliczkę na wodę, jak również składkę na fundusz remontowy.

Wejście do bloku i galerii na każdym piętrze zabezpieczone jest domofonem. W przyziemiu budynku prowadzącym do piwnic, zainstalowany jest monitoring.

Przed budynkiem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych, zabezpieczonych szlabanem. Dla mieszkańców budynku służy również zielony skwer.

Okna w oferowanym lokalu znajdują się po obu stronach świata, wobec czego światło dzienne "krąży" przez cały dzień w mieszkaniu.

Lokalizacja mieszkania stanowi jego niepodważalny atut. W pobliżu znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz liczne punkty komunikacji miejskiej ( w tym przystanki tramwajowe, autobusowe oraz SKM i PKP). Lokal ze względu na swoje położenie stanowić może rozwiązanie inwestycyjne, w tym zarówno jako najem długo i krótkoterminowy, w szczególności: dla studentów gdańskich uczelni (UG,PG,GUMed) oraz letników. 

Ogrzewanie wody: miejskie;
Ogrzewanie wody: miejskie;
Okna: PCV. 

Zapraszamy na prezentację !
_

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

- bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oferta z 17 banków
_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.


Nieprawidłowy adres E-mail