AGhouse Nieruchomości - Gdansk

LOKAL USŁUGOWY 2-KONDYGNACYJNY W ATRAKCYJNEJ CENIE

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
416 925 PLN, Pow. 277,95 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
277,95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Czarne , Moniuszki
Rok budowy:
1991
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
AG317659
Cena za m2:
1 500 PLN
Szanowni Państwo, 

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA - ZAPRASZAM DO ZŁOŻENA OFERTY !

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego, znajdującego się na pierwszej kondygnacji (parterze) i w podpiwniczeniu budynku położonego w miejscowości Czarne, składającego się z wielu pomieszczeń (w tym sanitariatów), o powierzchni użytkowej 277,95 m2. 

Lokal ze względu na swój układ może stanowić rozwiązanie inwestycyjne, zwłaszcza pod działalność biurową, jak również gastronomiczną, czy handlową, biorąc pod uwagę powierzchnię sali sprzedaży, która wynosi około 79,00 m2. Samo zaplecze (wraz z pomieszczeniami w przyziemiu) posiada powierzchnię około 198,00 m2.

Wejście do lokalu znajduje się zarówno od frontu budynku, jak również od zaplecza. Budynek przystosowany jest w podjazd dla wózków. Elewacja budynku wykonana jest z płytek ceramicznych. Zadaszenie nad wejściem pokryte jest blachodachówką.

Bezpieczeństwo użytkownikom lokalu zapewnia aluminiowa stolarka okienna oraz drzwi wewnętrzne antywłamaniowe o III klasie bezpieczeństwa (zamki o klasie V bezpieczeństwa). Ściany wewnątrz lokalu są murowane, pomalowane farbami emulsyjnymi i olejnymi. Na podłogach znajdują się okładziny kamienne i wykładziny dywanowe (w pomieszczeniach socjalnych na zapleczu płytki ceramiczne, a piwnicy wylewka betonowa). Sufit otynkowany jest zaprawą cementowo-wapienną. W niektórych pomieszczeniach wykonano sufity podwieszane. 

Lokal posiada miejsce na witrynę oraz szyld.

Lokal wyposażony jest w sieć energetyczną, telekomunikacyjną, kanalizacyjną, jak również w dodatkowy szyb wentylacji grawitacyjnej, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne oraz pozostałe instalacje niezbędne do prowadzenia działalności (wszystkie przeglądy instalacji są ważne i prowadzone na bieżąco).

W niektórych pomieszczeniach lokalu zainstalowane są rolety. Na chwilę obecną w lokalu znajdują się dwa stanowiska kasowe, pomieszczenie zaadaptowane na serwerownię oraz pomieszczenie służące za skarbiec z sejfem. 

Cena sprzedaży obejmuje wyposażenie widoczne na zdjęciach. 

Przed budynkiem, w którym mieści się lokal, znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. 

Ogrzewanie lokalu: miejskie (grzejniki zarówno stalowe, jak i ożebrowane);
Ogrzewanie wody: poprzez elektryczny termostat;
Kubatura budynku: 905,06 m2

Zapraszamy na prezentację !
_

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

- bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oferta z 25 banków

_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail