AGhouse Nieruchomości - Gdansk

DZIAŁKA POD PRZEZNACZENE ROLNICZE I OSADNICZE

Działka (Rolna) na sprzedaż
2 250 000 PLN, Pow. 9 960 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
9 960 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Sobieszewo , Klimatyczna
Numer oferty:
AG379795
Cena za m2:
225.90 PLN
Szanowni Państwo, 

na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych - ze względu na swój urokliwy charakter- dzielnic Gdańska, tj. Wyspa Sobieszewska (obręb geodezyjny - Komary). Liczni inwestorzy upodobali sobie ten zakątek Pomorza, z uwagi na położenie w okolicy nadbrzeża Martwej Wisły, czego przykładem jest realizowana inwestycja Marina Sol. 

Powierzchnia działki wynosi 9960 m2. Na chwilę obecną grunt został sklasyfikowany, jako orny - przeznaczenie rolnicze i osadnicze. 

Dojazd do nieruchomości gruntowej zapewniony jest przez utwardzoną drogę gruntową (ul. Klimatyczna). 

W pobliżu działki znajduje się pełne uzbrojenie, tj. sieć wodociągowa, kanalizacyjna, ciepłownicza, gazowa, telekomunikacyjna i elektroenergetyczna. 

Dojazd do Tunelu pod Martwą Wisłą, czy wizytówki Gdańska, jakim jest Stare Miasto zajmuje zaledwie 30 minut. Działka położona jest również 10 minut jazdy od centrum Sobieszewa, w którym znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe, w tym sklepy, poczta, kościół, restauracje, bary. 

Sprawny dojazd do oferowanej nieruchomości zapewnia gdańska komunikacja miejska (autobusy linii 512, 112 oraz N9, kursujące co około pół godziny).

W okolicy oferowanej nieruchomości znajduje się osiedle domów jednorodzinnych. 

Teren działki jest płaski, co sprzyja potencjalnej zabudowie. Charakter nieruchomości sprzyja prowadzeniu działalności agroturystycznej. Spacer do uroczego nadbrzeża Martwej Wisły zajmuje zaledwie pięć minut piechotą. 

Jako, że powierzchnia oferowanej działki nie przekracza 1 ha, nabyć ją może również osoba niebędąca rolnikiem. 

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o numerze 2402, w myśl którego:
- działka przeznaczona jest na uprawę rolną wraz z zabudową zagrodową w ramach siedliska;
-dopuszczalna wysokość zabudowy: do 10 m;
-budynki niepodpiwniczone;
-charakter zabudowy winien nawiązywać do tradycyjnego lokalnego charakteru zabudowy;
-parkingi: wg potrzeb w obrębie siedliska;
-w obrębie działki obowiązuje nadrzędność gospodarki rolnej nad innymi funkcjami;
-nieruchomość znajduje się w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu Żuław Gdańskich;
-dopuszcza się lokalizację urządzeń produkcji rybackiej; 
-wyklucza się realizację inwestycji, których funkcje nie są bezpośrednio związane z gospodarką rolną.

Właściciel przewiduje możliwość sprzedaży bezpośrednio sąsiadującej z oferowaną działką nieruchomości gruntowej o powierzchni 4980 m2, co zezwalałoby na zabudowę siedliskową/ zagrodową, jako że aby uzyskać zgodę na zabudowę siedliskową/zagrodową należy być właścicielem co najmniej 1 ha nieruchomości rolnej na terenie gminy Gdańsk (informacja uzyskana z Wydziału Architektury Urzędu Miasta Gdańsk). Sam status "osoby rolnika" nie ma znaczenia, gdyż decyduje jedynie warunek posiadanej nieruchomości rolnej na terenie m. Gdańsk. 

Wobec powyższego, aby zabudować oferowaną działkę - potencjalny nabywca powinien być właścicielem innej nieruchomości rolnej położonej w granicach miasta Gdańska, o powierzchni co najmniej 41 m2. 

Serdecznie zapraszam na prezentację!
_

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- 0% prowizji od kupującego i żadnych ukrytych kosztów
- bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

- bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oferta z 17 banków
_

Aby uzyskać więcej materiałów dotyczących oferty zdjęć, rzutów lub dodatkowych informacji dotyczących jakiekolwiek nieruchomości z naszej oferty wyślij zapytanie do opiekuna oferty lub poprzez formularz kontaktowy na stronie gdzie znajduje się więcej ofert w okazyjnych cenach.
_

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości
 


Nieprawidłowy adres E-mail